Agata Pacholska

psycholog, pedagog, terapeuta biofeedback

Oferta

Zapraszam serdecznie na konsultacje psychologiczne indywidualne lub grupowe. W swojej pracy łącze podejścia terapeutyczne  bazując przede wszystkim na rozumieniu klienta w jego drodze do znajdowania rozwiązań bieżących kryzysów i sytuacji trudnych jakie go dotykają.

Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem w zakresie odnajdowania się w roli rodzica  w procesie wychowania, trudności na różnym etapie rozwojowym/ edukacyjnym, dostrzegania i rozwijania uzdolnień oraz wzmacniania motywacji dzieci i młodzieży.

To czego jako rodzice doświadczamy od własnych dzieci często jest odzwierciedleniem naszego ich spostrzegania. Mówimy „Jasiu to jest taki grzeczny, a Halinka .. ciągle są z nią kłopoty” Dzieci często odgrywają przypisane im role co powoduje niezrozumienie, frustracje a w rezultacie kłopoty i okopanie się w niezrozumieniu na dwóch biegunach rodzic – dziecko. Jako rodzice nie musimy być idealni, czasem nikt nas nie nauczył jak to jest być rodzicem, co powoduje że szukamy po omacku rozwiązań i  obwiniamy się za porażki. To co odbieramy często jako porażki jest naszą subiektywną oceną wynikającą z naszego wewnętrznego krytyka jakiego w sobie nosimy. Chętnie pomogę Państwu przyjrzeć się tej relacji.

Jestem również terapeutą biofeedback. Od dawna przyglądałam się rozwojowi tej metody w Polsce.

Terapia biofeedback nie jest skierowana jedynie do dzieci. Często w tym zagonionym często świecie, w którym stale narzekamy na brak czasu z powodu silnego dążenia do sukcesu  - własnego / rodziny / dzieci etc. – nie potrafimy wyłączyć się i przestawić na „wolny bieg” i odpoczynek. Odkładający się stres, - którego często nie zauważamy gdyż przecież uważamy że stres jest niezbędnym elementem życia i stres motywuje do działania – zaczyna powodować że chorujemy. Tak wiele chorób ma podłoże czysto psychiczne wynikające często z nieświadomego buntu naszego organizmu przed nadmiernym jego eksploatowaniem.

Nawiązywanie i utrzymywanie relacji terapeutycznej z klientem jest dla mnie bardzo ważne. W swojej pracy kieruje się Kodeksem etycznym psychologa.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i wspólnego zastanowienia się w jaki sposób mogę swoją osobą i wiedzą popartą doświadczeniem wspomóc Państwa czy Państwa bliskich.

Dane Fundacji:

Konto Fundacji

BankRaiffeisen Polbank 96 1750 0012 0000 0000 3527 0388

Poniżej znajduja sie wszelkie sposoby kontaktu:

Adres: Pionierów 6, 52-112 Wrocław
Telefon: 888-110-443